Ωρολόγιο Πρόγραμμα Προπτυχιακών Μαθημάτων

Ημερομηνία Ανακοίνωσης:

Δείτε το ωρολόγιο πρόγραμμα των προπτυχιακών μαθημάτων για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2019 - 2020 στους συνδέσμους που ακολουθούν:

Στο κεντρικό κτήριο του Τμήματος βρίσκονται οι αίθουσες διδασκαλείας ΧΜ1 (1ος Όροφος), ΧΜ3 (ισόγειο) και ΧΜ4  (ισόγειο) (Σχεδιάγραμμα σελίδα 2) ενώ οι ΧΜ5, ΧΜ6 και ΧΜ7, βρίσκονται στο ισόγειο του κτηρίου επέκτασης του Τμήματος  (Σχεδιάγραμμα σελίδα 3).

Τα μαθήματα που προσφέρονται στους φοιτητές του τμήματός μας από άλλα τμήματα (π.χ. Τμήματα Οικονομικών Επιστημών, Παιδαγωγικού), ενδέχεται να πραγματοποιούνται σε άλλα κτήρια  του Πανεπιστημίου της Πάτρας πέρα από τα δύο που αναφέρθησαν παραπάνω.

Ωρολόγιο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Μαθημάτων

Ημερομηνία Ανακοίνωσης:

Παρακάτω μπορείτε να δείτε το Ωρολόγιο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών μαθημάτων για το εαρινό εξάμηνο του Ακαδημαϊκού  Έτους 2019-2020 καθώς και το ωρολόγιο πρόγραμμα του διατμηματικού προγράμματος μεταπτυχιακών σπουδών στην «Επιστήμη & Τεχνολογία Πολυμερών και Συνθέτων Υλικών».

Σημειωση:  Το ορολόγιο πρόγραμμα του διατμηματικού για το εαρινό εξάμηνο του Ακαδ. Έτους 2019 - 2020 δεν έχει ακόμη ανακοινωθεί. Περισσσότερες πληροφορίες για το ΔΠΜΣ μπορείτε να δείτε στη διεύθυνση http://polymers-composites.upatras.gr.