Πρόγραμμα Δοκιμαστικών Μαθημάτων στο ΤΧΜ.ΠΠ από υποψηφίους για τις θέσεις ΔΕΠ στις Χημικές Διεργασίες (APP.5667, 5668, 5670) και Επιστήμη & Τεχνολογία Προηγμένων Υλικών

Τίτλος Παρουσίασης: Παρουσιάσεις ερευνητικού ερευνητικού έργου και δοκιμαστικό μάθημα
Κατηγορία Συμβάντος: Πρόγραμμα Σεμιναρίων Τμήματος (Webinars)
Ονοματεπώνυμο Ομιλητή: Υποψήφιοι για τις θέσεις ΔΕΠ στις Χημικές Διεργασίες και Επιστήμη & Τεχνολογία Προηγμένων Υλικών
Αίθουσα: Αίθουσα Σεμιναρίων 1
Ημερομηνία: Δευ, 17 Σεπ 2018, Ώρα: 16:00 - 19:30
Αυτό το συμβάν επαναλαμβάνεται αυτό το μήνα στις 18 Σεπ 2019, 19 Σεπ 2019, 20 Σεπ 2019, 21 Σεπ 2019, 24 Σεπ 2019, 25 Σεπ 2019, Η επανάληψη ολοκληρώνεται Τετ, 25 Σεπ 2019.
Περίληψη

Πρόγραμμα Δοκιμαστικών Μαθημάτων στο ΤΧΜ.ΠΠ από υποψηφίους για τις θέσεις ΔΕΠ στις μικές Διεργασίες (APP.5667, 5668, 5670) και Επιστήμη & Τεχνολογία Προηγμένων Υλικών
 

17/09/2018

Ώρα Ονοματεπώνυμο Θέση
4-4.30 μ.μ. Κοσμάς Έλληνας Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
4.30-5 μ.μ. Αλκιβιάδης Τσάμης Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
5-5.30 μ.μ. Αντώνιος Αρμάος Χημικές Διεργασίες
5.30-6 μ.μ. Πολυχρόνης Τσίπας Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
6-6.30 μ.μ. Σπυρίδων Ψαρράς Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
6.30-7 μ.μ. Θεοδόσιος Σκαλτσάς Χημικές Διεργασίες
7-7.30 μ.μ. Θεοδόσιος Σκαλτσάς Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών

18/09/2018

Ώρα Ονοματεπώνυμο Θέση
4-4.30 μ.μ. Georgios Kostakis Χημικές Διεργασίες
4.30-5μ.μ. Όθων Αδαμόπουλος Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
5-5.30μ.μ. Ραφαήλ Παπαδάκης Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
5.30-6 μ.μ. Γεώργιος Καλοσακάς Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
6-6.30 μ.μ. Παναγιώτης Τρωγαδάς Χημικές Διεργασίες

19/09/2018

Ώρα Ονοματεπώνυμο Θέση
4-4.30 μ.μ. Δημήτριος Βελεσιώτης Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
4.30-5μ.μ. Ζαχαρούλα Ιατρίδη Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
5-5.30μ.μ. Πανδώρα Ψυλλάκη Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
5.30-6 μ.μ. Δημήτριος Σφυρής Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
6-6.30 μ.μ. Αναστάσιος Καπαγιαννίδης Χημικές Διεργασίες

20/09/2018

Ώρα Ονοματεπώνυμο Θέση
4-4.30 μ.μ. Γεώργιος Καρανικολός Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
4.30-5μ.μ. Γεώργιος Καρανικολός Χημικές Διεργασίες
5-5.30μ.μ. Εμμανουήλ Γεωργίου Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
5.30-6 μ.μ. Δημήτριος Κουμούλης Χημικές Διεργασίες
6-6.30 μ.μ. Δημήτριος Κουμούλης Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
6.30-7 μ.μ. Δημήτριος Νιάκολας Χημικές Διεργασίες

21/09/2018

Ώρα Ονοματεπώνυμο Θέση
4-4.30 μ.μ. Νικόλαος Βούρδας Χημικές Διεργασίες
4.30-5μ.μ. Νάντια Τοντόροβα Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
5-5.30μ.μ. Διονύσιος Παναγιωτάρας Χημικές Διεργασίες
5.30-6 μ.μ. Μαρία Αντωνιάδου Χημικές Διεργασίες
6-6.30 μ.μ. Σταμάτιος Σουεντίε Χημικές Διεργασίες
6.30-7 μ.μ. Ηλίας Κούμουλος Χημικές Διεργασίες
7-7.30 μ.μ. Ηλίας Κούμουλος Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών

24/09/2018

Ώρα Ονοματεπώνυμο Θέση
4-4.30 μ.μ. Ξανθίππη Χατζησταύρου Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
4.30-5μ.μ. Ιωάννης Παπαντωνίου Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
5-5.30μ.μ. Λάζαρος Τζούνης Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
5.30-6 μ.μ. Δημήτριος Λαμπάκης Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
6-6.30 μ.μ. Αικατερίνη Ανδρεοπούλου Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
6.30-7 μ.μ. Αριστείδης Παπαγιαννόπουλος Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών

25/09/2018

Ώρα Ονοματεπώνυμο Θέση
4-4.30 μ.μ. Ιωάννης Παπαδάς Χημικές Διεργασίες
4.30-5μ.μ. Ιωάννης Παπαδάς Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
5-5.30μ.μ. Ευδοκία Οικονόμου Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
5.30-6 μ.μ. Ευθαλία Χατζησυμεών Χημικές Διεργασίες
6-6.30 μ.μ. George Pasparakis Επιστήμη και Τεχνολογία προηγμένων Υλικών
6.30-7 μ.μ. Ιωάννης Βάκρος Χημικές Διεργασίες